kwi 21, 2021
5255 Views
0 0

5 Porad, dzięki którym będziesz mistrzem randkowych portali internetowych!

Written by

W dobie pandemii coraz trudniej poznać i poderwać drugą osobę. Wiele lokali i atrakcji jest zamkniętych, z tego względu duża część osób przeniosła się do sieci i tam szuka towarzystwa.

Aplikacje randkowe od lat są bardzo popularne, a w czasach wirusa to się jeszcze bardziej potęguje. Oczywiście w sieci jest ogromna konkurencja, co utrudnia skuteczne działanie.

Jak zdobyć dużo par na portalach randkowych? SPRAWDZONE PORADY!

Co więc zrobić żebyś został mistrzem podrywu w sieci? Istnieje kilka trików i dobrych praktyk, które możesz stosować, aby odnieść sukces na niemal każdym portalu randkowym. Mocny profil to gwarancja sukcesu i wielu randek! Mam dla Ciebie 5 SPRAWDZONYCH PORAD, które pomogą ci to osiągnąć.

1. Zdjęcia

Wielu ludzi się zarzeka, że nie patrzy na wygląd. Oczywiście jest to bzdura! Każdy patrzy na wygląd; jeden mniej, drugi bardziej, ale wygląd jest bardzo ważny. Dlatego też musisz wstawić ciekawe i estetyczne zdjęcie. Jeżeli na starcie ustawisz jakiś obrazek, zwierzaka czy coś innego to automatycznie duża ilość osób cię odrzuci.

Zdjęcie profilowe powinno być aktualne i w miarę bez przeróbek graficznych. Postaraj się je zrobić na ładnym tle, w dobrym świetle bądź uczesany z ogarniętą brodą jeżeli ją nosisz. Warto też, aby ktoś ci zrobił takie zdjęcie, wygląda to dużo lepiej niż selfie z ręki. Unikaj zdjęć od dołu czy góry, gdzie każdy nie wygląda dobrze.

Kolejne zdjęcia mogą pokazywać twoje pasje czy na przykład jak coś robisz, gdzieś jesteś i tak dalej. Pamiętaj, że zamieszczanie dóbr materialnych (i chwalenie się nimi) nie przysporzy ci raczej dobrych znajomości.

2. Opis

Nie warto robić długich opisów, ale dobrze jest krótko siebie opisać. Czym się zajmujemy, nasze hobby czy chociażby to czego szukamy na tym portalu. Jeżeli uważasz się za ciekawą osobę, to opisz czemu tak jest, a ilość par na pewno wzrośnie. W opisach też nie ma co kłamać, ponieważ przy rozmowie to wszystko wyjdzie.

SPRAWDŹ NASZ WPIS O TYM, CO ZAMIEŚCIĆ W OPISIE NA PORTALU RANDKOWYM!

3. Rozmowa

Już na samym początku rozmowy warto wyróżnić się czymś oryginalnym. Wiadomości typu: co tam? Jak minął dzień? są tak powszednie, że wiele osób na to nie odpisuje. Jeżeli mamy z kimś parę to znaczy, że ktoś jest nami zainteresowany.

Na początku rozmowy warto nawiązać do opisu osoby, albo do jej zdjęć. Wspólna pasja, czy rozmowa o głupotach może być początkiem czegoś naprawdę dużego. Zawsze warto się wyróżniać i nie być nudnym, ale warto pamiętać aby być sobą!

Na samym początku nie poruszaj lepiej tematu seksu, chyba że druga strona nie szuka kogoś do dłuższej relacji, tylko właśnie na seks. Lepiej wyszalej się na sex telefonie, cybersexie lub sextingu!

4. Algorytmy aplikacji

Każda aplikacja bądź portal randkowy ma swoje algorytmy. Nie warto zatem dawać wszystkim serduszka czy polubienia i liczyć, że ktoś się trafi, bo wtedy aplikacja uzna nas za spamerów i nie będzie pokazywała innych propozycji. Jeżeli ktoś nam się spodobał to dopiero wtedy warto zostawić mu serce, aby spróbować się skontaktować z tą osobą.

5. Posiadaj konto na kilku portalach

Swoje profile warto założyć na kilku portalach randkowych. Nigdy nie wiemy kto korzysta z danej strony czy aplikacji i może miłość naszego życia jest w konkurencyjnej aplikacji. Dlatego warto mieć kilka profili, oczywiście niech one się ze sobą pokrywają. 

Twoja kolej na zdobycie pary!

Internet daje nam ogromne możliwości, również w sferach towarzyskich. Pamiętaj, aby być sobą i pokazywać swoje najciekawsze strony. Wtedy na pewno poznamy wiele ciekawych osób z którymi stworzymy nowe znajomości!

Article Categories:
blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *