kwi 22, 2021
5889 Views
0 0

7 Najlepszych miejsc na pierwszą randkę

Written by

Pierwsza randka to zawsze ogromne przeżycie. Jest ona szczególnie stresująca, gdy umawiamy się z kimś poznanym w internecie. Chcemy, żeby wszystko wypadło jak najlepiej, żebyśmy zrobili na drugiej osobie tak dobre wrażenie, jak pisząc na czacie. Jak zorganizować taką randkę? Przedstawiamy 7 najlepszych pomysłów!

Wyjście na spacer do parku

Spacer po mieście, parku czy lesie jest świetną opcją! Możemy skupić się tylko na drugiej osobie, nic nas nie będzie rozpraszać. Żaden sposób na randkę nie da nam takiej możliwości poznania drugiej osoby jak właśnie spacer.

Szybko można też zweryfikować, czy do siebie pasujemy. Jeśli tak, to tematy do rozmowy nie będą się kończyć. Jednak jeśli zdecydujemy się na taką formę randki, to warto wcześniej sprawdzić prognozę pogody.

Restauracja lub kawiarnia

Jest to często wybierany sposób na pierwszą randkę. Nie oznacza to jednak, że jest zły. W końcu kto nie lubi dobrego jedzenia? Musimy jednak rozważnie wybrać miejsce spotkania. W wielu kawiarniach czy restauracjach gra głośna muzyka, co może nam zdecydowanie utrudnić rozmowę i zepsuć wieczór.

Warto także uzgodnić miejsce z drugą osobą, ponieważ gusta kulinarne mogą być przeróżne. Jeśli dojdziemy do kompromisu, to możemy być to cudownie spędzony czas.

WYBÓR ODPOWIEDNIEGO MIEJSCA NA SPOTKANIE TO TYLKO CZĘŚĆ PRZYGOTOWAŃ PRZED POZNANIEM SIĘ NA ŻYWO. DOWIEDZ SIĘ O CZYM MUSISZ PAMIĘTAĆ PRZED PIERWSZĄ RANDKĄ!

Kino

Jest to równie popularny sposób na pierwszą randkę, co restauracja lub kawiarnia. Warto jednak pamiętać, że nawet przy najlepszym filmie w kinie będziemy siedzieć w zupełnej ciszy. Dobrze jest więc po kinie pomyśleć o kolacji czy spacerze, aby móc ze sobą porozmawiać. Wyjście jedynie do kina nie pozwoli nam się zbyt dobrze poznać, dlatego warto zadbać o dobrze spędzony czas po.

Jeśli zdecydujemy się na tą opcje, to także warto ją skonsultować z drugą osobą. Przecież to, że my lubimy filmy romantyczne, nie oznacza, że drugiej osobie także się podobają.

Wesołe miasteczko

Jeśli blisko Waszego miejsca zamieszkania znajduje się lunapark, to jest to ciekawa opcja na randkę. Wspólne przejażdżki na rollercoasterach, kręcenie się na diabelskim młynie i jedzenia waty cukrowej. To brzmi jak świetna randka!

Upewnij się jednak, że druga osoba nie ma problemów z błędnikiem, bo randka może się dość nieprzyjemnie skończyć. A tego żadne z Was nie chce!

PORADA: Wielu Warszawiaków wybiera takie miejsca na randki. Zabierz więc tam swoją sympatię z Warszawy!

Plaża

Piknik na plaży to bardzo romantyczna opcja na pierwszą randkę. Szczególnie jeśli zorganizujemy go przy zachodzie słońca. Chyba nie ma bardziej romantycznego widoku. Jeśli dołożymy do tego szum wody i smaczne przekąski to atmosfera może być naprawdę magiczna.

Ważne jest jednak, aby wybrać nieczęsto uczęszczaną plażę, żebyśmy mogli czuć się jak najbardziej komfortowo. Z drugiej strony nie warto wybierać się na totalne odludzie. Poszukaj czegoś pośrodku.

PORADA: Jeśli mieszkasz w Trójmieście (Gdańsk) lub w Szczecinie, koniecznie zobaczcie zachód słońca nad wodą!

Wyjście na drinka do jej ulubionego baru

To inna opcja niż wyjście na kawę. Jeśli wybieramy się na randkę wieczorem, to drink dużo lepiej się sprawdzi. Oczywiście są osoby, które stronią od alkoholu. W takim wypadku warto zamówić drinki bezalkoholowe. Drink przy barze to mało zobowiązujący sposób na pierwszą randkę. Dla niektórych będzie to zaleta tej opcji, a dla innych wada. Warto także pamiętać, że w barach przeważnie jest głośno, więc spokojna rozmowa może być troszkę utrudniona

Randka w domu

Tutaj lista pomysłów może się nie kończyć. W domu możemy stworzyć sobie kino, restaurację czy bar. Ta opcja na randkę daje nam ogromną swobodę. Jednak nie jest to opcja dla wszystkich na pierwsze spotkanie. Warto upewnić się, czy drugiej osobie odpowiada wizyta u osoby, którą zna jedynie z internetu. Jeśli nie ma z tym problemu, to atmosfera randki zależy jedynie od Waszej pomysłowości.

SPRAWDŹ NASZ WPIS Z NAJLEPSZYMI POMYSŁAMI NA RANDKĘ W DOMU!

Article Categories:
blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *