kwi 21, 2021
10077 Views
0 0

Jak zrobić idealny opis na stronę z randkami?

Written by

Obostrzenia, które towarzyszą nam od ponad roku, spowodowały, że trzeba było zmienić swoje podejście do wielu aspektów życia. Tak samo jest w przypadku szukania swojej drugiej połówki.

Przed pandemią łatwiej było nawiązywać nowe kontakty, chociażby przez zwykłe udanie się do baru i zaczepienie kogoś. Postawienie drinka czy dwóch, luźna rozmowa i może z czasem udało się rozwinąć kontakt na dłużej, który dawał nam nową relację w życiu. Obecnie nie mamy jak poznawać nowych ludzi na żywo, musimy więc sobie radzić poprzez Internet. 

Co umieścić w opisie?

Należy najpierw skupić się na tym, w jaki sposób chcemy zainteresować potencjalnego kandydata/kandydatkę. Niektórzy mogą w sposób humorystyczny i z lekkim piórem napisać o sobie historyjkę po to, by każdy wiedział, że do tych relacji nie podchodzi poważnie. Inna osoba stworzy poważną rozprawę na swój temat, pokazując, że chce pokazać jak najwięcej, by dostać jak najbliższą relację. Jeszcze inni będą dość tajemniczy, gdyż sami jeszcze nie mogą do końca określić swojego celu.

SZUKASZ OGŁOSZEŃ EROTYCZNYCH? SPRAWDŹ ANONSE ZWIĄZANE Z BDSM, SEKSEM ANALNYM LUB STRIPTIZEM!

Musimy wiedzieć, na czym nam najbardziej zależy i jacy jesteśmy poza Internetem, by móc pokazać jakąś część swojej prawdziwej natury. Jeśli już wiesz, w jakiej formie najlepiej Ci się wyraża siebie – rób to. Wiemy, że nie jest to takie proste i nie do końca wiesz, co masz napisać, ale uwierz, że my również nie podamy Ci gotowego szablonu.

Wczuj się w ten opis tak, jakby była to rozmowa na żywo z kimś, kto Cię zainteresował i chcesz się pokazać z jak najlepszej strony. Raczej nie zaczniesz mówić o sobie sztywno i na sucho niczym na rozmowie o pracę, nieprawdaż? 

…to na co mam uważać?

Z pewnością podstawą będzie poprawnie sklejony opis pod kątem językowym. Oczywiście nie musisz być wielkim pisarzem, ale jednak pamiętaj o podstawach gramatyki, ortografii i interpunkcji, gdyż pomijanie przerw w zdaniach może ogromnie zmienić znaczenie tego, co chciałeś przekazać swojej potencjalnej drugiej połówce.

Na portalu erotycznym szukasz konkretnej osoby do seksu? Zaznacz, jeśli chcesz, aby była to MILF lub osoba puszysta!

Zaraz po dokładnym sprawdzeniu swojego tekstu wykasuj wszelkie informacje, w których ewidentnie próbujesz się czymś przechwalać (a w szczególności swoimi łóżkowymi umiejętnościami). Nie każdy chce na start znać Cię od tej strony, a jeśli już pozna, to uzna, że nie ma sensu więcej wiedzieć i poszuka innego profilu.

Nie narzucaj również w opisie zbyt dużej listy wymagań względem potencjalnego wybranka/wybranki. Nie jest to ogłoszenie o pracę, tylko miejsce, gdzie możesz znaleźć nowe, interesujące znajomości. Napisz, co lubisz w ludziach, ale z umiarem. Podziel się swoimi pasjami lub hobby. Tyle starczy, co za dużo to niezdrowo. 

Jeśli piszesz ogłoszenie na portal erotyczny, możesz napisać wówczas o tym, czego chcesz spróbować. Może są to przebieranki, rimming, fetysz stóp lub erotyczny masaż?

To teraz do dzieła!

Po ogólnych poradach z początku możesz pomyśleć, że kompletnie nic Ci one nie dają. Mylisz się – dają.

Nasze rady dają Ci szansę na to, by odkryć swój własny styl autoprezentacji. Nie udawaj kogoś innego i nie działaj z gotowym szablonem. Pamiętaj, że prócz Ciebie są tysiące innych użytkowników i może zdarzyć się sytuacja, że będziesz kolejną osobą piszącą o tym samym.

Wierzymy w to, że Twoje serce poprowadzi Cię w dobrym kierunku ku utworzeniu idealnego profilu, zachęcającego niejedną osobę do napisania. Trzymamy za Ciebie kciuki 😉

Article Categories:
blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *