kwi 21, 2021
2545 Views
0 0

Jak przygotować się do spotkania z kimś poznanym online?

Written by

Poznałeś kogoś online i umówiliście się na wspólną randkę? Jeśli to czytasz, prawdopodobnie tak. Możliwe, że jesteś trochę zdenerwowany spotkaniem się z kimś osobiście po raz pierwszy i to jest całkowicie normalne. Wszyscy denerwujemy się przed randkami, a cyfrowy aspekt tego, jak poznałeś nową osobę, może dodać dodatkową warstwę nerwów. Wszyscy boją się nieznanego, ale spokojnie. Odpowiednie przygotowanie może zdziałać cuda, wystarczy pamiętać o kilku prostych zasadach.

1. Szybko przenieś relacje do świata realnego

Nie spędzaj tygodni na czatowaniu z kimś online, zanim spotkacie się twarzą w twarz, chyba że istnieją praktyczne powody, dla których jest to jedyny wybór (np. jesteś obecnie na wyjeździe). Łatwiej jest ocenić, czy ktoś jest potencjalnym partnerem, gdy faktycznie możecie się spotkać i porozmawiać osobiście. Poza tym, konkurencja na portalach randkowych nie śpi!

2. Nie wyczerpuj wszystkich tematów rozmów przed spotkaniem

Dużym błędem niektórych ludzi jest prowadzenie długich, szczegółowych rozmów przez wiadomości tekstowe. Oczywiście trzeba wpierw przedstawić swoją osobę drugiej połówce i pozwolić jej zaciekawić się nią, jednak często okazuje się, że nie ma wiele więcej do omówienia, kiedy w końcu się spotykacie.

Na dodatek, ludzie mogą wyrażać się przez tekst bardzo różnie od tego, jak robią to w prawdziwym życiu. Jeśli więc spędzisz zbyt wiele czasu rozmawiając z kimś online, możesz odnieść mylne wrażenie na temat ich osobowości.

Kluczem jest, aby rozpocząć rozmowę przez sieć, a następnie nurkować do szczegółów, gdy jesteście ze sobą w prawdziwym życiu. W ten sposób można uniknąć niektórych niezręczności, które pochodzą z braków tematów do rozmowy i pozornego wrażenia, że znasz już drugą połowę.

NIE WIESZ, GDZIE ZABRAĆ DZIEWCZYNĘ LUB CHŁOPAKA NA SPOTKANIE? SPRAWDŹ NASZĄ LISTĘ 7 NAJLEPSZYCH MIEJSC NA PIERWSZĄ RANKDĘ!

3. Oczekuj nieoczekiwanego

Jeśli widziałeś kilka zdjęć kogoś i rozmawiałeś z nim online, może być łatwo stworzyć obraz tej osoby w swoim umyśle. Ale to, co widzisz i czytasz nie zawsze przekłada się na świat rzeczywisty. Wrażenie o innych osobach, które poznaliśmy w sieci często jest budowana na niedopowiedzeniach.

Czasami okazuje się, że iskra, którą myślałeś, że czujesz, w rzeczywistości nie istnieje. Nie pozwól więc, aby wirtualne doświadczenie rozbudziło w Tobie zbyt duże nadzieje. Po prostu zarządzaj swoimi oczekiwaniami i trzymaj swoje myśli i uczucia pod kontrolą.

4. Często rozmawiajcie telefonicznie

Jeśli rozważasz osobiste spotkanie upewnij się, że rozmawialiście już przez telefon. Jeśli nie, zróbcie to natychmiast. Oczywiście samo czatowanie ma dużo plusów. Przede wszystkim masz czas na staranne sformułowanie każdej odpowiedzi co nie jest możliwe przez telefon.

Jednak jeśli poważnie myślisz o spotkaniu z kimś, kogo poznałeś w internecie, musisz wiedzieć jak oboje czujecie się w rzeczywistej rozmowie. To zapewni wam lepsze wyczucie waszych osobowości.

Lubisz seksowne rozmowy przez telefon? Jeśli tak, to koniecznie zobacz ogłoszenia z kategorii Sex Telefon!

5. Upewnij się, że oboje jesteście gotowi, aby się spotkać

Bycie emocjonalnie gotowym, aby rzeczywiście zaangażować się w budowę realnej relacji, powinno być ważne dla obu stron. Decyzja, że w końcu się spotkacie jest w zasadzie dopuszczeniem drugiej, obcej osoby do swojego życia. Pamiętaj, że mimo iż jest to osoba, którą w jakiś sposób poznałeś, jej rola nowa rola będzie zupełnie inną rzeczą niż, gdy była tylko małą częścią internetowego kręgu społecznego.

Pisanie o seksie jeszcze przed pierwszym spotkaniem nie jest najlepszym pomysłem. Jeśli jednak masz na to ochotę, zobacz ogłoszenia związane z sextingiem!

Article Categories:
blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *