kwi 22, 2021
9821 Views
0 0

Zobacz, jak wyróżnić swój profil na portalu randkowym (2022)!

Written by

Samotność urasta do miana jednego z największych problemów naszych czasów a przecież każdy z nas marzy o tym, aby odnaleźć swoją drugą połówkę i przeżyć z nią życie. Wobec tego, dlaczego tak trudno jest nam się spotkać? Połączyć dwie samotne osoby w jeden dobry związek?

Poznanie nowej osoby, może naprawdę stanowić problem. Z jednej strony znamy siebie i swoje oczekiwania, z drugiej doświadczenia życiowe niekoniecznie pomagają w nawiązaniu nowej relacji. Poza tym, pracujemy, mamy swoje obowiązki, ale także pasje i zainteresowania.

Wobec tego wszystkiego mamy coraz mniej czasu na szukanie partnera. Jedno jest pewne – dużo czasu spędzamy w internecie – a to tam właśnie są coraz większe możliwości, aby kogoś poznać.

Lekarstwo na miłość

Coraz więcej osób, szukając nowej znajomości, przenosi się do sieci. Rynek randkowania online rozwija się w zaskakującym tempie. Największe portale randkowe mają kilkadziesiąt tysięcy nowych kont. Do tworzenia par wykorzystywane są nowoczesne algorytmy, które biorą pod uwagę nasze preferencje, konkretne cechy charakteru oraz wygląd zewnętrzny. Ponadto portal randkowy zapewnia bezpieczeństwo swoich użytkowników.

CHCESZ POZNAĆ KOBIETĘ PRZEZ INTERNET? SPRAWDŹ EROTYCZNE OGŁOSZENIA PAŃ Z NASZEJ STRONY

Dużym plusem jest fakt, iż możemy rozmawiać z osobami w całym kraju a randka internetowa trwa zwykle krócej, gdyż dokonujemy selekcji już na wstępie. Możemy nawiązywać znajomości z kilkoma osobami jednocześnie i po pewnym czasie zdecydować się na spotkanie. Wspólne wyjście to kolejny krok, aby lepiej się poznać już w realnym świecie. Najważniejsze to otworzyć się na nowe znajomości, nowe relacje i nowe życie.

Przygotuj swój profil na nowy związek

Podstawowa zasada podczas zakładania profilu na portalu randkowym to pisanie prawdy i dodawanie realnych zdjęć, nie przerabianych, nie sprzed kilku lat, tylko aktualnych. Oczywiście zdjęcia te muszą sprawiać estetyczne wrażenie. Nikt nie oczekuje sesji fotograficznej, ale kobieta lub mężczyzna siedzący na krześle wśród pobojowiska naprawdę nie zachęca, a co więcej, daje podstawy do tego, aby odbierać dana osobę jako bałaganiarza również w życiu. Warto dodać także zdjęcie całej postaci.

JESTEŚ DZIEWCZYNĄ, KTÓRA SZUKA ZDECYDOWANEGO MĘŻCZYZNY? PRZEJRZYJ ANONSE OD PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN, KTÓRYCH MAMY WIĘCEJ NIŻ CI SIĘ WYDAJE!

Druga ważna kwestia to podawanie prawdziwego wieku i wzrostu. Wpisanie ilości centymetrów wzrostu bardzo ułatwia obu stronom podjęcie decyzji. Zwłaszcza dla kobiet ważne jest, aby mężczyzna był wyższy. Czuje się wtedy bardziej komfortowo i bezpiecznie. Zarówno kobieta jak i mężczyzna mają swoje preferencje co do wyglądu i każdy chce poznać jak najwięcej szczegółów, których nie widać na fotografii.

Kolejny newralgiczny element to opisy. Ich brak jest bardzo frustrujący i druga strona może pomyśleć, że jak ktoś mało o sobie napisał to oznacza, że nie jest interesujący i nie ma nic wartościowego do powiedzenia. Warto rozbudować profil, napisać coś więcej o sobie, dodać szczegóły, swoje zainteresowania, pasje. Wtedy jest bardzo duża szansa na to, że osoba która to czyta pomyśli: mamy podobne zainteresowania, to człowiek z mojego świata, i w następstwie nawiąże kontakt.

ZOBACZ NASZ WPIS O TYM, JAK STWORZYĆ IDEALNY OPIS NA PORTAL Z RANDKAMI!

Absolutnie nie wolno pisać negatywnie, z góry odrzucać inne osoby np. ”jeśli szukasz księcia na białym koniu to nie ten adres”. To będzie świadczyć o tym, że osoba jest pesymistą a nikt nie lubi marudnych ludzi. Naprawdę lepiej napisać o sobie coś pozytywnego, bo to przyciąga inne osoby.

Article Categories:
blog

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *